ŞİRKET PROFİLİ

1991 yılından bu yana formlu lamine ahşap üretiminde Türkiye’nin en modern organize sanayi bölgelerinden Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde müşterilerimize yüksek kaliteyi, uygun fiyat ve servis garantisini sunmaktayız. Sonar Lamine Ahşap Sanayi olarak son yıllarda iç pazarda göstermiş olduğumuz gelişmelere paralel olarak dış pazarda da başarılı ticari iş birliktelikleri gerçekleştirmekteyiz.

Sonar Lamine Ahşap olarak sahip olduğumuz ekipman, deneyim ve yetişmiş insan gücü ile siz müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmayı misyon edindik. Mutlak müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda en kısa sürede, en ekonomik çözümü üretiyoruz. Tecrübeli teknik personelimiz, son teknoloji makine parkıyla size yaşanacak mekanlar yaratıyor.

Şirketimiz ilk günden bu yana kuruluş amacımız olan Lamine Ahşabın yaygın kullanımını gerçekleştirmek için büyük çaba göstermiştir. Ergonomi ve form konusunda pazarın bütün problemlerini çözmüş yurtiçi ve yurtdışı 400’e yakın kuruluşa hizmet eder duruma gelmiştir. Tasarımlarıyla endüstri tasarımcılarının ve mimarların ürün ufuklarını genişletmiştir.

SONAR LAMİNE AHŞAP LTD.ŞTİ.
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10008 Sok. No.5
Çiğli - İzmir / TÜRKİYE

Tel: +90 232 328 18 01 Fax: +90 232 328 18 75
satis@sonarlamine.com
Copyright © Sonar Lamine Ahşap 2002